Nora pomladna izmenjava semen in sadik

Published: Mon, 08.04.2024 - 20:33

Prisrčno vas vabimo, da se nam tudi letos pridružite na pomladni izmenjavi semen in sadik. Pravila so še zmeraj enaka. Preverite shrambe, pokukajte v predale in na osončene police ter prinesite, česar imate preveč in bi želeli deliti z drugimi ljubiteljicami in ljubitelji vrtnarjenja.

Izmenjava poteka brezplačno, saj je lepo deliti. Ob semenih in sadikah so dragoceni tudi nasveti in izkušnje.

Druženje na več kot 800 let starem dvorišču gradu Cmurek bo potekalo v nedeljo, 21. 4. 2024, od 14. do 17. ure.

Vabljeni!

10. nora izmenjava semen in sadik