Vtisi

Premiera filma Muzej norosti (Amir Muratović, 2020) je nekatere spodbudila, da ste nam zaupali svoje vtise in zgodbe in jih bili pripravljeni deliti z drugimi. Z objavo teh misli odpiramo prostor spominjanja, spraševanja, izpovedovanja, pričanja o življenju v institucijah. Verjamemo, da bo javna razprava prispevala k spreminjanju škodljivih socialnih praks.

Če bi radi tudi vi podelili svoje razmišljanje, nam ga pošljite na info@muzejnorosti.eu.

Če želite, lahko ostanete anonimni – vašega imena ne bomo objavili niti shranili.

Film

Film Muzej norosti