Panoramska slika grada

Obišči nas

Gostujoče razstave

Psihiatrična bolnišnica Hawler v Erbilu v Južnem Kurdistanu v Iraku (gostujoči fotograf Simon Chang),
julij-oktober 2022.

Vodeni ogledi

Po razstavah v Muzeju norosti so organizirani vodeni ogledi za skupine in individualne obiskovalce.

Za termin ogleda nas kontaktirajte na tel. št. +386 70 433 219 ali nam pišite na info@muzejnorosti.eu.

Izobraževalni programi

V Muzeju norosti izvajamo izobraževalne programe za učence, dijake, študente. Na voljo so strokovna izobraževanja in “team building”.

Tematski sklopi:

• Mura: prosto tekoče reke, naravovarstvo, podnebna kriza, okoljska pravičnost.
  • Norost: duševno zdravje, pravice ljudi z oviranostmi, človekove pravice, socialno vključevanje.
  • Zgodovina Cmureka: od 12. stoletja naprej, življenje ob meji.
  • Umetnost: norost in ustvarjalnost.

Vsebine in trajanje programa prilagodimo zanimanju in željam obiskovalcev.