Konferenca Alpe Adria Donava mreže za dezinstitucionalizacijo, 10. - 16. 6. 2021

Objavljeno: Wed, 06.04.2022 - 12:00
Oznake

Zbornik povzetkov Mednarodne konferenca Alpe Adria Donava mreža za dezinstitucionalizacijo, 10. - 16. junij 2021, Trate, ur. Sonja Bezjak, Darja Farasin. E-zbornik. Trate : Muzej norosti, 2021.

Zbornik je povzetek prispevkov, ki so jih pripravili strokovnjaki, znanstveniki, raziskovalci, uporabniki z izkušnjo institucije in ljudje iz skupnosti. Konferenca je potekala v okviru projekta Regijskega centra za dezinstitucionalizacijo. Dostopen je na povezavi.

Program konference, 10. - 16. 6. 2021

Konferenca je potekala v gradu Cmurek na Tratah, mednarodni del se je preselil na spletno platformo.

Program v Slovenščini je dostopen na povezavi.
Program in English is avaliable here

Konferenco smo organizirali Muzej norosti, Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo, Filozofske fakultete, Univerze v Ljubljani in Fakulteta za socialno delo. Potekala je v okviru projekta Regijski center za dezinstitucionalizacijo. Financer projekta: Civic Europe, ki ga izvajata platformi MitOst in Sofia platform, financira ga Stiftung Mercator